ATLANTIC COAST LEAGUE
Chloe Erressy, Katie Holmes, Jasmine McFarlane, Sydney McCann, Tiana Bazie (Dennis-Yarmouth); Julia Hansen, Emma Eastman, Emily Duryea, Kelly Murphy (Sandwich); Ellie Harmann, Madaket Nobili, Tara Ellard, Kara Moore, Alena O’Connor (Nauset); Alyssa Doust, Marina Mackinnon, Kiki Horgan, Katie Olson, Isabela Cunio, Bri DeGrasse, Kayla O’Connell (Marshfield)
BAY STATE CONFERENCE
Shallen James (Braintree); Patricia Douglas, Mary Corcoran (Brookline); Lude Meril (Dedham); Alexis Daly, Jayda Dillon, Elise O’Leary, Bridget Mitchell, Colette O’Leary, Jessy Iwuala, Josie Cousineau, Abigail Jean-Baptiste, Ella Affanato, Genevieve Connelly (Milton); Rachel Parker, Abigail Gerdes, Grace Connolly, Kelsey Walak, Kassidy Gallagher (Natick); Nicole Stevens (Needham); Natalie Marshall (Newton North); Abby Comella, Anna Jordahl-Henry, Julia Jordahl-Henry, Isabelle Winkelman, Cassandra Winkelman, Maggie Donahue (Wellesley); Cassondra Crisafulli (Weymouth). MVP: Natalie Marshall
BIG THREE
Sarah Fernandes (New Bedford); Jamellah Foster (Durfee); Marie Elysse, Julia Nwosu, Jules Nwosu, Nik Nwosu, McKenzie Manigault, Sarah Remy, Susan Takany, Adrian Jack, Sancha Alexis (Brockton)
BOSTON CITY LEAGUE
Meryl Bantefa, Courtney Lambright, Katherine Keating, Destaunia Perry (O’Bryant); Sarah Lawton (Snowden); Brianna Stultz (Brighton); Raven Riggs (Latin Academy); Teya Drumm (CASH), Heidy Meza (East Boston)
CAPE AND ISLANDS
Tara Barry, Victoria McCormack and Margo Dery (Cape Cod Tech/Monomoy); Molly Nemes, Eve Mitchell, Caroline Sullivan (Sturgis East/West)
CATHOLIC CENTRAL LEAGUE
Kristen Burke, Meagan Donovan, Arian Hay, Taylor Jackson, Shannon Kelley, Alanna Kubik, Ruth Labranche, Julia McRoberts, Erica Silvia, Ashley Tran (Archbishop Williams); Stephanie Casaletto, Kristina Coffey, Bridget Kelley, Elizabeth May, Catherine Mawn, Caroline Russell, Maggie Weber (Austin Prep); Kate DelTorchio, Olivia Juneau, Courtney Kline (Bishop Fenwick); Maddie Loney, Claire O’Brien (Cardinal Spellman); Amani Boston (Cathedral); JoJo Duplan (St. Joseph’s Prep). MVP: Ruth Labranche
CATHOLIC CONFERENCE
Ashley Thomas, Kelly Cheevers, Jillian Skerry, Catherine Treseler, Siobhan O’Sullivan, Jessica Dow, Bella VinA (Ursuline); Tasha Lima (Fontbonne); Elizabeth Cronin (Mt. Alvernia); Katie Kennedy, Caitlin Rodway, Carly Pattison, Shannon Levangie, Kelsey Stewart, Kelsie Dwyer, Sarah Weeks (Notre Dame)
DUAL COUNTY LEAGUE
Stella McDermott, Samantha Friberg, Alex Saganich, Sara Mitchell, Samantha Canarozzi, Danielle Beerman, Gabi Sullivan (Acton-Boxboro); Oby Nwodoh, Jenn Rennich (Bedford); Annie Jackson, Katelyn Pease, Valentina Doerre Torres, Julie Tassinari (Boston Latin); Sophie Wright, Phoebe Smith (Cambridge); Sarinnagh Budris, Margot Ehrenthal, Lottie Franck, Claudia Koontz, Eline Laurent, Daria Pietropaolo, Sarah Reichheld, Valerie Reiling, Liana Shames (Concord-Carlisle); Allison Arrud, Caroline Barr, Phoebe Blumber, Alana Boja, Emily Bulczynsk1, Katie Collins, Jonnai Howar, Hannah Kat, Shannon Laughlin, Calene Lazar, Clare Martin (Newton South); Milly O’Brien, Alexa Babick, Meghan Garrett, Julia Hultin, Marie Nevils, Sophie DeFreitas, Olivia Pistorio, Caitlyn Carter, Francoise Hultin, Marielle Faucher (Lincoln-Sudbury); Kylie Danier, Melanie Cano, Melissa Nicolas, Mish Oscar, Emma Martin, Janiah Marrero (Waltham); Fiona McHarg, Sheryl Chin, Christina Goldin (Waltham); Katherine Pawlik, Jacki Harding, Grace Santana, Mel Almasian, Rachel Porter, Paige Kacherian (Westford); Hannah Brown, Bharathi Subbiah, Jillian Howard, Vavara Plotnichenko (Weston)
EASTERN ATHLETIC CONFERENCE
Anne Leahy, Lily Bond, Riley Fauria, Catherine Mulligan, Savanna Keefe, Molly Lahiff (Bishop Feehan); Amber Kattuca, Mary Lyn Sullivan (Bishop Stang); Rachel Johnson, Jenna Piatelli (Coyle & Cassidy); Olivia Smith, Mackenzie Condon, Whitney Schroeder, Madison Moreis, Pearl Vercuysse (Martha’s Vineyard); Christine Nasiff, Kathryn Sullivan, Cassidy Shaker, Kristian Bodner (Somerset Berkley)
HOCKOMOCK LEAGUE
Sarah Collins (Canton); Lexi Quinn, Meredith Cronin, Shraeya Srinivasan (Foxboro); Ella Gutkowski, Emma Clifford, Jess Kroushl, Julia Fenerty, Katherine Hartnett, Nicole Clermont (Franklin); Abigail McKeown, Courtney Kelleher, Fahra Whichard (King Philip); Caitlin Whitman, Jordan Brill-Cass, Julia Harrison (Mansfield); Christina Speliakos, Leanne Kibbee (Milford); Celine Ibrahim, Julia Mechlinski, Julianna Martin, Leah Jette, Vanessa Ibrahim, Lily Wetherbee (North Attleboro); Dana Lowney, Desiree Snead, Liz Peckham (Oliver Ames); Ariadne Tolay, Jada Johnson, Meaghan Connolly, Shira Stoller, Sydney Mayo (Sharon); Samantha Tichelaar, Victoria Gravel (Taunton). MVP: Shraeya Srinivasan
MAYFLOWER ATHLETIC CONFERENCE
Riley Cochran, Chellsie Pearson (Bishop Connolly); Karimah Land, Georgia Dorfeuille (Blue Hills); Erica Norvish (Bristol-Plymouth); Lucy Ambroult, Hope Durot (Diman); Danielle Mercier, 4×100 relay (Holbrook); Kay-Marie Hines (Southeastern); Sabrina Howarth, Savanah Monteiro, Kaylee Dunn (Tri-County); 4×400 relay, Emma Bedard (West Bridgewater)
MIDDLESEX LEAGUE
Liberty: Abby Joseph, Ella Aldrich, Anna Madden, Chloe Pienaar (Winchester); Catherine Almeida, Haley Lightbody, Maeve Swanton, Alyssa Pryputniewicz, Shannon Parks, Emily Allardi (Reading); Jessie Guiendon, Cayla Barretto, Kaci Madden, Kat Turner, Mackenzie Galvin, Laura Flagg, Kylie Leydon, Ashley Garvey, Vanessa Keating, Grace Provo, Avery Leydon, Ali Hurley, Maddie Russo, Sierra Bazzarella, Avery Leydon (Woburn); Ava Montesi (Arlington); Julia Cella, Soleil Tseng, Anoush Krafian (Belmont); Pauline Steines, Isabella Este-McDonald, Zhara Adamjee, Jessica Wang, Keena Gao, Vivian Li, India Johnson (Lexington)
Freedom: Allee Purcell, Abigail Harrington, Eadeen Beck, Alex Rollins, Olivia Lucey, Jordan Stackhouse, Lillian Jones, Christina Freni, Olivia Fetherston, Ana Lucas (Wakefield); Emily Otaluka, Chelsea Otaluka, Anne Morrison, Lucia Seide, Nia Kovacev, Jenna DelMastro, Brooke Barriss (Melrose); Emily Koufos, Elizabeth Powderly, Rose Muldrew (Watertown); Emma Garrity, Amie Russell, Alexcia Luna (Wilmington); Angela McKenzie, Emily Simpson, Bimpe Asuputo, Khadija Ramdani, Alex Aresco, Amanda Jordan, Tiana Pignone, Kaitlyn Driscoll, Lindsey Duhamel, Marielle Avola (Stoneham); Sydney Matai, Anna Mathew, Mikenna Mattson, Sarah Conley, Jeenal Patel, Makayla Houniet, Avyanna Monroe, Sara Elkins, Julia Hovasse, Carolyn Bonetti (Burlington). MVP: Anne Morrison (Wakefield)
MERRIMACK VALLEY CONFERENCE
Sophia Vergados, Kimesha Lewis, Alysea Kim, Lynn Jean (Lowell); Rachel Sessa, Tatum Pecci, Lauren Polimeno, Holly O’Leary, McKenzie Clark, Lily Robinson, Krista Stracqualursi (Tewksbury); Sara Fragione, Kacey DePina, Luana Machado, Sabrina Hare (Methuen); RosaLinda Rosario (Lawrence); Jordan Hoffman, Kristin Hohenstein (Chelmsford); Kelly O’Brien, Jayla Kitchings (Haverhill); Emma Joel, Hannah Lansberry, Delia Barbanti, Kassie Brink, Julianna Kennedy, Grace Dunn, Ally Bennett, Gina Campbell, Audrey Tarbox, Audre Adam, Miranda Lawrence (Andover); Vanessa Attaya, Alyssa Harris (Billerica); Amanda Fay, Sarah Freeman, Emily Carmichael (Central Catholic); Sarah Lavery, Trinity Tapper, Rachel Brimmer, Allison Leising, Taylor Crane, Sarah Bagley (North Andover); Erin McMeniman, Sarah Wilson, Mikayla Schwartz (Dracut)
SOUTH COAST CONFERENCE
Chayla Ewing, Kali Fernandes, Hunter Thatcher, Jillian Rawding (Wareham); Caitlin Sardelis, Dayna Doyle, Emilea Lauzon (Apponequet); Brooke Santos, Rachel Demmer, Madisen Martin, Avery Nugent, Meg Hughes (Old Rochester); Cameron Garabian, Audreyrose Wooden, Abigail Tenreiro (Seekonk); Abby Teixeira, Julia Campezato, Evie Rodrigues (Dighton-Rehoboth); Irlanda Antunes (GNB Voke); Lauren Davidson, Meredeth Castro (Case); Brooke Douglass, Samantha Hathaway (Fairhaven)
SOUTH SHORE LEAGUE
Allison Kondracki, Katie Wellington (Mashpee); Serenity Sands, Molly Barry, Peri Snow, Bridget Joyce, Nickey Bartlett (East Bridgewater); Arianna Roosa, Lily Matson (Rockland); Anna Roman, Mackenzie Boyd, Tessa Hollern, Katie Mullahey, Dallis Kehoe, Liz Sheedy, Mary Kate Scalzulli, Moriah Knight (Norwell); Katie Marando, Madison O’Connell (Abington); Lauren Anastos, Maeve Humphrey, Ciara Redfern, Hanna Diemer (Cohasset/Hull); Jordan Turner, Katrina Millman, Holly Lauzon, Emma Dion (Carver); Kiara Felix (Randolph); Emily Wise (Middleboro). Athlete of the Year: Anna Roman
TRI-VALLEY LEAGUE
Brooke-Lynn Williams, Bella Berardi, Kambrynn Bowman, Julia Palin, Morgan Nichols, Isabella Berardi (Norton); Isabelle Giordano, Caitlyn Halloran, Maggie Allen, Annie Feather, Kate Huebner, Emily Mastroianni (Hopkinton); Sarah Conant, Ashley Szeto, Katelyn McInnis, Ashley Walker (Westwood); Kelly Alves, Caroline Ward, Isabella Bergloff, Emma Guccione, Alexis Meija, Rebecca Stevens (Holliston); Katie Landry, Alyssa Zee (Ashland); Riley Drometer, Jordan Wilson, Sydney Joline, Tess Beardsley, Jaimee Hirschfeld (Medfield); Theresa Cerullo, Katie Mallewicz (Millis); Riley Childs (Medway). MVPs: Brooke-Lynn Williams, Caitlyn Halloran